İngilizce Eğitimi

Dersler Hakkında Merak Edilenler

Dersler Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır.

7-8 dil konuşabilen insanların (polyglot) uyguladıkları çok özel öğrenme tekniklerini içerir.

Yurt dışına gitme imkanı ve zamanı olmayan kişilerin Türkiye'de dili yaşayarak ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenmesidir. Bu sistem normal sistemlere göre 3 kat daha hızlı , basit ve kalıcıdır.

(Öğrencilerimizin ilk dersten itibaren ortak tepkisi şudur: (Peki bu kadar basitti de neden bize böyle öğretmediler?) . Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmıltır ve Bu sistem beni üniversite sınavında Türkiye derecesine sokmuştur.

Derslerimiz çok eğlenceli bir ortamda geçmektedir. Eğlenmenin olmadığı yerde öğrenme olmaz :)

Birebir ve grup derslerimiz skype üzerinden yapılır ve dersler videoya kaydedilerek ömür boyu izlenebilir. Grup derslerimiz birebir ders formatının aynısıdır, Klasik grup çalışmaları gibi değildir.

Her bir katılımcı her bir derste 200 civarında cümle yapar. Nasıl oldugunu görmek icin ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz.

Türkiye nin her yerinden katılım olabilir. Dersler videoya cekilir, videolar kaydedilip ömür boyu izlenebilir. Grup derslerinde katılımcılar seviyesine göre gruplandırılır. İlerleyen katılımcılar üst gruba geçer ve programı daha çabuk bitirebilir.

Polyglot en kısa tanımıyla ana dili dışında üç veya daha fazla dil bilen ve konuşabilen kişiye denir. ... Yabancı bir dil öğrenirken tıpkı anadilini öğrenen bir bebek gibi öğrenmek istediğiniz dili günlük hayatta kullanarak pratik yapmak, bolca hata yaparak ve etrafınıza sorarak öğrenmek; sizi en hızlı geliştirecek yoldur

Yaparak öğrenme, Amerikalı filozof John Dewey tarafından açıklanan bir eğitim teorisine atıfta bulunur. Öğrenmeye yönelik uygulamalı bir yaklaşımdır, yani öğrencilerin uyum sağlamak ve öğrenmek için çevreleriyle etkileşime girmeleri gerekir

Dersler videoya cekilir, videolar kaydedilip ömür boyu izlenebilir. Grup derslerinde katılımcılar seviyesine göre gruplandırılır. İlerleyen katılımcılar üst gruba geçer ve programı daha çabuk bitirebilir.

Derslerimiz şu cümlelerden bir ya da daha fazlasını kuranlar içindir:

-konuşmak istiyorum ama tıkanıyorum, -kendime güvenim yok, -birçok yol denedim olmuyor, -sanırım sorun bende, - yurtdışına gitmek istiyorum, - İngilizce konuşabilsem şu anda kazancım çok daha yüksekti vb…

Web Sayfamda yorumları olan eski öğrencilerim ve şimdiki dostlarım derse başlamadan aynı bu cümleleri söylüyorlardı.

Grup çalışmalarımız seviyesi tamamen sıfır olan bir katılımcı için 8 ay birebir çalışmalarımız ise 6 ay sürer.

Seviyesi daha yüksek kişiler için bu süre düşer. Program sonunda katılımcılar yurtdışında rahatlıkla konuşacak, her türlü işini rahatlıkla halledebilecek ve söylenenleri anlayacak hale gelir.

Bu seviyeye gelemeyen katılımcılara bütün ücret iade edilir.